Polska Ponad podziałami, Naród ponad Granicami, Życie ponad systemami, Lachy My!

Mam do was prośbę, żebyście, żebyśmy odczuli jak małe dzieci, świat bez zbędnych stresów, leków, bez poczuć typu żal, samotność, typu zgorzknienie albo typu nieświadoma eutanazja naszego narodu. Badania potwierdzają, że tylko 5% decyzji, są to decyzje świadome, pytanie gdzie jest 95%? No właśnie !!!

Wiem, że wielu z nas cierpi, bo Ich bliscy się poszczepili lub są całkowicie nieświadomi, ale nie jest to ich wina, to sterowanie ich umysłami, a byli za słabi, wierzcie mi, wiedząc to co wiem, nie mieli żadnych szans.

Naród został potężnie otruty, otumaniony i zasypiamy na wielu poziomach , w wielu wymiarach życia. To trwa tysiąclecia i można być wdzięcznym, że jakiś nieistniejący wirus, otworzył ludziom oczy, bo ujawnił prawd wiele. Ujawnił też co robiono z naszymi umysłami, także z umysłami tzw. specjalistów, całą psychologią, technologią i nauczaniem.

Nie wielu ma na tyle możliwości, by się jak my nad tym pochylać. Po to jesteśmy, by dać moc odtruwania naszego narodu, jednoczyć i inspirować, dlatego nazwaliśmy to terapią, bo skala tego co z nami robiono nie może być inaczej nazwana.

Idziemy ku wszystkim, bo wszyscy mamy dzieci, nawet urzędnicy i Ci świadomi lekarze oraz służby. Prawdziwie ma się dzieci, jeżeli się je czuje, inaczej nie wie się nawet że się żyje. Koncepcji na śmierć wymyślono wiele, ale my przecież jesteśmy życiem!

Wszystko co widzimy na zewnątrz, co nas dotyka mamy też w sobie, zapisane w nieświadomości tego co widzieliśmy, czego doświadczyliśmy i tym coś steruje, to tym się stresujemy czy tym się boimy. Wcześniej nas przeanalizowano, a później celowo wyłączono nam czucie, ingerencji było wiele i to też będzie przedmiotem naszych narodowych roszczeń.

To uwiedzenie nas na pieniądz, władzę, kontrolowanie, caly ten śmieszny american dream, te ustroje oraz polityki i trutki w supermarketach oraz zatruwające umysły szkoły i gry oraz pornografia, wojny. Przyzwalają na to psychopaci, którym odbieramy władzę nad nami, bo sami nie mają świadomości, że żyją.

Człowiek to istota czująca, a tylko wtedy może stanowić o jakiejkolwiek prawdzie, pełnić funkcje, prowadzić przedsiębiorstwa czy być nauczycielem. Sędzia nie może sądzić, jeżeli nie ma wrażliwości, bo paragrafy nie mają w sobie miłości, więc są martwe. Proste!

Po Lachach, Sławiliśmy i przyszło się nam Słowić jako Słowianie. Oni się bali naszego języka, dlatego że ten którym teraz mówimy w niskich wibracjach do których właśnie nas doprowadzają przez 5G albo poprzez różnego rodzaju formy represji, mówienia, że jesteśmy ich niewolnikami, tworzenia różnego rodzaju strachów, lęków i innych rzeczy i mówienia o tym głośno, wcześniej kinematografii i gier komputerowych, w których dzieci zabijają się nawzajem.

Pamiętajmy, to niczyja wina, dlatego im bardziej nastawimy się na piękne inspiracje, oderwanie się od tych zakłamanych korporacji systemowo-religinjo-biznesowych, trucicieli umysłu, ducha.

Trzeba to wyśmiać, jest to zgniłe jajko, zbuk, a takie nawet kura nie ruszy, wystarczy na kompost i coś z tego wyrośnie. My możemy mieć inne życie, to jest możliwe !

Zapytam Was. Czy jak coś zabija nasze dzieci, to naprawdę musimy się tysiąc razy pytać siebie co zrobić? Przecież razem z policjantami i wojskiej, którzy są też naszymi rodzinami, mamy niemal druzgocąca przewagę. Tylko trzeba iść w prawdzie, z prawdą miłości do naszych rodzin i narodu.

Dlatego nikt nie ponosi winy, nikt!. Ponosimy jednak narodu odpowiedzialność, ciężar który warto podnieść, bo to dla naszych dzieci i dla nas także. Uwierzmy, że ten nasz kraj, może zmienić się w prawdziwy RAJ. Na co czekać? Słońce świeci lub nie, czy to ważne? Jak na Grunwald jechano, na zegarek nikt nie patrzał. Każdy dowie się co robić, wystarczy mieć serce dla rodziny, odwaga polega na byciu sobą, czyli miłością.

Przypomnijmy sobie szlachetne serca naszych przodków, którzy najbardziej ucierpieli, przelewali krew, choć od nas tego się nie wymaga. Teraz walczy się umysłem, a Polacy mają piękne umysły i serca. Po Lachach jesteśmy, jeszcze wiele będzie trzeba, byśmy odczuli jaka to wartość, blokad nałożono na nas wiele, sami widzicie. Prawda na jaw wychodzi każda.

Polska może istnieć ponad podziałami, bo życie jest ponad korporacjami i systemami, a prawda jest tylko w miłości i wrażliwości.

Prawo naturalne mówi, żeby nie pozwolić krzywdzić siebie i innych, a to nie jest tylko prawo, ale także obowiązek. Wrażliwość wielu dużych akcji, pokaże ludziom skalę i wartość tego co robimy dla wszystkich. Chcieli z nas uczynić trupa i z naszych dzieci?, a może wszyscy razem z Świadomymi Policjantami i Wojskowymi  i innymi urzędnikami, pokażemy jakim trupem jest system i te wszystkie korporacje. Najpierw trzeba z nich zrezygnować, odpuścić i uwolnić się od nich, ale wiemy jak to zrobić, by każdy mógł się odnaleźć. Jak wyłączymy 5G, to świadomość i kontrola umysłu natychmiast zmaleje, jak zaczniemy się organizować i budować się obok tego trupa, to prędzej czy później ludzie tam pracujący, zobaczą w tym co robimy i kim jesteśmy światło.

Więc zobaczmy co możemy dla siebie zrobić i przede wszystkim, żeby te wszystkie nasze demony przeszłości, odeszły to uruchommy sobie ten potencjał, który każdy Polak w sobie ma, bo Polak wszystko potrafi i przestańmy wpuszczać do swojego środowiska przede wszystkim ludzi, którzy nie chcą , nie chcą tutaj nic więcej zrobić, tylko dobry interes albo chcą się podszyć pod coś co się nazywa prawdziwa miłość, prawdziwa prawda i prawdziwa tożsamość, tożsamość. Ci którzy czują się Polakami to czują się też Polachami, a w związku z tym już mamy naród, mamy naród Lachicki. Nasza Polasza. Lachy My.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.