Czy czekamy na słońce?, Lechia czy Lachia?, pytają uśpieni, otumanieni i otruci tytani ;)

Dobrze by było wziąć w swoje ręce to o czym w wielu grupach mówią ludzie, po odsianiu wszystkich fikcji, zbędnych treści. Tak mi się marzy, byśmy już mogli zasiać i zasadzić rośliny w ogrodach, wziąć się za sprzątanie watykańskiego bałaganu korporacyjnego, wszystkie korporacje, w tym rządowe rozgonić, bo przecież one same sobie szkodzą. To są małe, pozbawione świadomości dzieci, które nawet nie wiedzą co robią, bo używają genów neandertalskich i semickich metod, by służyć. To tak mała grupa, a nawet żydostwo czy nazizm, to nawet nie jest narodowość ani religia 🙂 To zestaw pseudowartości, którymi kieruje się człowiek, nakierowanych na kult władzy, śmierci, posiadania, pieniądza, trucia, by wcześniejsze kulty praktykować. Tak czy siak, podleganie jakiemukolwiek, wynika z braku, a brak z nieświadomości, to jest po prostu żałosne 🙂

Spytajmy się żyda, czy chce nazywać się żyd. My często mówiliśmy do siebie „Ty żydzie” ;), ale to dotyczyło przecież zestawu cech, które ktoś przejawiał, a nie narodowości. Ukraińcy, wszystkie kraje dookoła zostały tak samo oszukane jak my, a przecież one wiedzą, że od nas Lachów z Lachii, a nie Lechii pochodzą. To że zwano w niektórych krajach nas Lechitami i że przypadkowo Lech był Lachem, no i to, że Matrix 2 chciał w ten sposób nas znów omamić i oszukać, to mamy za tymi bzdurami podążać? Przekłamano nazwę Lechia, byśmy się nie budzili z genów, sami wymówcie Lach i Lech 😉 Zobaczcie na energię tego słowa LACH i porównajcie go ze słowem Lech. ECH, no co Wy bracia i siostry, znów nabito nas w trąbę 😉, a czy w tzw. Lechii mieszkają Lechici, czy LACHICI?, Lechy (celowo od imienia), czy LACHY?, a może z Poznania pochodzimy ;)? i w piłkę nożną grać idziemy na boisku kłamstwa i obłudy u kolejnej imitacji szlachcica, który nawet nie wie czym jest szlachetność?
Mapy też kłamią, a my mamy prawie 11 tyś lat. Najstarsze jakie widziałem, z których księgi słowiańskie (znów błąd Sławiańskie, od Sławy) pisano, odnosiły się do tej nazwy, ale przodkowie sa wśród nas, bo sami nimi jesteśmy i WEDY znów ożyły, przekazy są od wielu z nas i mówią do nas, bo sami też przez nich przemawiamy. Jeżeli wierzymy w to że przychodzimy po tzw. śmierci tu, by doświadczać i budzić się do życia, to kim dla siebie jesteśmy? A może jesteśmy w niebie? Nie_Bo, to jest kolejna bzdura, którą nas uraczono.

Czy nie należałoby patrzeć tych nazw prawdziwych w watykanie, który zbudowany został na miejscu cyrku Nerona, gdzie znajdują się nasze artefakty, najstarsze kroniki, nasze dzieła i wedy, czyli inaczej wiadomości. Od kogo pytacie? No właśnie, a od kogo pochodzimy prawdziwie? Od patriarchatu i matriarchatu?, czy od Boga i Ziemi naszej, do której rycerstwo prawdziwie w Bogurodzicy niezmienionej śpiewało, i jak na Grunwald ruszano, to na zegarki nikt nie patrzał i wiedział czym jest jedność narodu prawdziwa, Bóg Honor, Ojczyzna, gdzie Jeden za Wszystkich i Wszyscy za Jednego, stanowiło Rodzinę życia plemiennego i całego narodu. Notabene zegar stworzył watykan, byśmy tykali, jak my im tykniemy, to się wpół rozlecą i to szybko 😉

Izraelita, to izraelita, a nie żyd, tak jest w tym kraju nazywany, nie inaczej 🙂 Ty sam wybierasz czy chcesz być nazistą, żydem, czy innym zniekształceniem człowieka. Jak ktoś dumnie służy śmierci, kłamstwu, pieniądzu, krzywdzie, lub został oszukany że jest żydem i tylko wspiera ten paradygmat sztuczności człowieczeństwa, to wyraźnie nie wie o tym kim jest prawdziwy Izraelita i od kogo pochodzi. Człowiek, który ma pieniądze, ale w taki lub inny sposób je ukradł, wyłudzi, stosował lichwę, podstęp, manipulację, nawet jeżeli pokoleniowo do niego przyszło po tzw. przodkach, jest biedny, jeżeli używa ich w kierunku żydo, czy nazisto kształtnym.

Każdy ma możliwość wyboru jakimi genami się kieruje, jakie chce w sobie wyzwalać i uwalniać. Np. nasz gen R1A1, dziedziczy tak wielu na całym świecie, a przecież chodzi tu o podążanie za tym co nazywamy prawdą, miłością i wdzięcznością w JAM JEST. Nikomu nie powiedziano, że mają duszę, bo jak ksiądz może mieć dostęp do duszy, skoro codziennie zabija ludzi na ofiarowaniu, które nazywa się msza śnięta. To od tego pochodzą pewnie ryby, ale można znaleźć więcej porównań. To badziewie nawet nie jest stworzone przez człowieka, ale nikt nie jest winny temu, że ponad tysiąc lat temu, najechano nas i spacyfikowano nasze dobre zwyczaje, narzucając patologiczne i pasożytnicze niewolnictwo.

Oszukano wszystkich, nawet tych, co chcą się zwać żydami, ale ich chyba najbardziej skrzywdzono, bo w skutek stworzonych sztucznie wszystkich religii świata, wmówiono im, że Bóg jest zewnętrzny, no i jest jeszcze pasożytem. Przecież jeżeli człowiek ma duszę z Boga, jest jego dzieckiem, to może przejawiać wyłącznie boskie cechy, a to umysł jest zniewalany, właśnie przez nazistowskie czy żydowskie myślokształty, które wynikają tak jak wspomniałem z braku.

Czy ja czy Ty czy wielu z nas nie mają gdzieś przodków semitów? Tak się wtapiali w niemal wszystkie narody, tak dzielili granicami, zabijali, a przecież pasożytowali sami na sobie. Polacy nie wiedzą jakie szczęście mają, że urodzili się w Polsce, teraz należy tylko wybrać kierunek, w którym świat podąża, bez sztuczności i w kontakcie z naturą. Przecież kto z nas nie chce się przekonać czym jest K-Raj? Jak wierzy się w katolickie , po-rzymskie, korporacyjno-franczyzowe, narzucone i nasączone śmiercią i innymi kultami kazania, gdzie od dziecka widzisz zwłoki Jezusa na krzyżu, to jak tu być świadomym, przy takim zatruciu ciała, umysłu i powietrza?

Notabene to religię stworzyli sami żydzi czy naziści (czyli sztuczna rasa kosmiczna, którą już zdemaskowano ;). Nie nazywam zatem żydów/nazistów ludźmi, bo przecież człowiek jest człowiekiem dla drugiego człowieka, a SI, z fałszywą teorią darwiniskiego małpoluda w krainie małp, to nic innego jak dewolucja pięknych ludów, które tu żyły, po to byśmy stali się biorobotami i podążali za instrukcjami naszego, trzymajcie się „ANDROIDA” w naszym telefonie 😉 A czy w telefonie nie mamy już siebie? Dość tego, Polacy, czyli Polachy, budźmy się do czynu, gadanie zostawmy gadom 🙂

Jak to się stało? No przecież uczysz się od podstawówki jak pracować niewolniczo dla systemu, rytuałami kościelnymi (kata lice, czyli oblicze kata, przypadek?), zamykane są duchowe aspekty Ciebie gdzie nawet Twoi rodzice nie mają świadomości, że żyją, przyswajasz zafałszowany język by mówić do siebie dualizmem i hipnozą, a system tylko zaciera ręce, byś dla nich pracował, płacił podatki i by grać w grę w niby wolność. Jak z tego wyjść? A z czego? 😉 no właśnie, fikcji, która sama się zjada? Czekając na kolejne usypiające fale?

Decyzja jest tym, od czego należy zacząć. Ukraina, która nieświadomie została skierowana by nas zastąpić, sterowana khazarskimi (podszyli się pod nazwę Huzarskimi), metodami żydowsko-nazistowskimi, została podstępnie skierowana przeciwko nam, a uczestniczą w tym, że przez wywołany sztucznie przez żydów, pozbywają się historii po przodkach (że od nas Lachów pochodzą), tak jak zresztą niemal cała Europa i Azja, kulturą, nazewnictwem, rzemiosłem, pokojowością i zamiłowaniem do życia.

Sami żydzi czy naziści już sami nie wiedzą kim są, bo przecież są niczym, bo sama nazwa nie wskazuje na żaden związek z tym nazewnictwem. Najśmieszniejsze jest to, że być może mają też geny lachickie, ale niszcząc swoją boskość, tylko usuwają swoje prawdziwe ludzkie korzenie, no i udowadniają, że nie są świadomi swojego istnienia. Przecież wszystko zaczęło się wiele tysięcy lat temu, ale kto by o tym mówił?. Zabrać dziecku tożsamość, wmówić śmierć i fałszywego boga, zmienić język, rozdać cukierki, zezwolić na przyzwolenia i zboczenia od prawdziwego kierunku.

To przez pokolenia zostało na cywilizacje, prawdziwą wiarę nałożone, a korporacyjne twory powiązane, to tylko część układanki sztucznych ras, których część dzierżymy w postaci laptopa, tableta lub oglądamy w kinie czy w wiadomościach, na czele z samym pajacem Maskiem. Podobnie jak lustra pochodzą z Wenecji, maski też tam powstały, a przecież Wenecja przez nas została założona, tak jak cała Europa, podobnie jak mur chiński zbudowany 🙂 Wojna nigdy się nie zaczęła i nigdy nie skończyła, bo czy fałsz można nazwać prawdą?, Iluzja powoli przestaje istnieć, ale każdy ma ją w sobie, więc póki nie weźmiemy sprawy we własne ręce i sercem nie wskrzesimy genów, które prawdziwe są jedynie ludzkie, porzucając te nasączone tzw. bestią, to co się może zmienić?

Zgłaszajcie się do oddziałów ludzi, którzy już mają dość i wiedzą, że wszelkie struktury które nam szkodzą, rozpadły się w 2017 roku, pozostaje tylko zdjąć z siebie brzemię i pozostałość sztuczności i wrócić do natury, zbudować solidne podstawy człowieczeństwa oparte o metody i prawo naszych Przodków, wyrzucając z kraju wszystkich tych, którzy w swojej nieświadomości nie szanują ziemi i ludzi, na których pasożytują i tym samym prawo zabrania im tu być. Technologie, które są teraz, to przestarzały gniot, bo prawdziwą moc mieliśmy i do niej dochodzimy, gdzie zbudowanie piramidy nie było większym problemem 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.