American dream i jego SI umiera, prawdziwy świat żyje w nas

Dzisiejsi ludzie w porównaniu do historycznych narodów, mają inne myślenie – wielowymiarowe. Rozumiemy wszystko co się dzieje, dotyczy to tego, jakimi wartościami się kierujemy, jaką mamy wrażliwość. Podczas, gdy kierujemy się miłością, prawdą i wdzięcznością,  to mamy dużo większą percepcję widzenia, jesteśmy w stanie rozpoznawać pewne rzeczy dużo mocniej, niż ktoś, kto patrzy jednowymiarowo. Przykładem patrzenia jednowymiarowo jest sędzia, który widzi w jakim stanie jest dana osoba, a mimo tego i tak patrzy na paragraf.

System w którym się urodziliśmy od razu kierował nas nieświadomie do pracy niewolniczej. Im więcej ludzi nie ulega presjom tych fałszywych nauczycieli ze szkół, fałszywych liderów, itd., wszyscy ludzie, którzy cokolwiek mówią nie widząc o czym, nie wiedząc nawet kim są, np. Dudę kiedyś zapytano w Turcji kim jest Lach, a on nie wiedział, nie znał swojej historii. Jak nie ma się wartości, to nie ma się niczego. Trzeba być wdzięcznym i traktować się jak jedną wielką rodzinę, która żyje i chce żyć.

Otrzymywaliśmy bardzo dużo negatywnych obrazów przez całe nasze życie, wcześniej jeszcze nasi rodzice, a jeszcze wcześniej ktoś inny. Na wiele sposobów straszono ludzi, to są tzw. strachy na lachy. Byliśmy poddawani torturom lęku, np. nauczyciel, którego wszyscy się bali, typowy narcyz, totalny zwyrodnialec, który przychodzi do szkoły, żeby wyżywać się na uczniach, nie rozumiejąc ich uczuć. Nauczono ludzi niewolnictwa, przestraszono ich wieloma rzeczami i ludzie naprawdę się boją. Wszystko to jest jedną wielką anomalią i iluzją. Wszystko jest w naszym umyśle i wszystko zostało tak zapętlone

Sztuczna inteligencja i zatrucia, które mamy wpływają na to ze ludzie są usypiani, otumaniani, psychologiczną bzdurą, która bazuje na behawioryzmie, a nie na tym co ktoś czuje. Jesteśmy wprowadzani w system od samego urodzenia, mamy swój numerek nadany, itd. Od 7 roku życia jesteśmy określani jako osoba, jako byt, a nie jako człowiek żywy, bo takie jest prawo morskie, i po to żeby w trakcie edukacji nauczyć nas bezsensownych rzeczy. Wielu ludzi nie odważy się nawet pomyśleć o tym, bo jesteśmy tak zastraszeni, zatruci. Później zastanawiamy się jaka wybrać szkole średnią, jak się dalej specjalizować, gdzie temu systemowi najbardziej ulżyć, żeby ktoś mógł zarobić, ale nie my.

My zarobimy, żeby mieć tylko na wakacje, na alkohol, bo np. nie będziemy mogli normalnie żyć, bo będzie nas zabijała korporacja, w której pracujemy, oddalamy się wtedy od swojej duszy. Większość korporacji dąży do tego, żeby zabierać ludziom tlen, miejsca do pracy, do wyrażania siebie, np. artyści zostali doceniani dopiero po śmieci. Biblia została sfałszowana, podszyto się pod wszystkie religie świata, chciano podzielić ludzi religiom, seksualnością. Przykładem abstrakcyjności będzie Polska. Polska jest zarejestrowana od 2002 roku jako korporacja w Stanach Zjednoczonych. Nikt nam nie powiedział jak się urodziliśmy, że Polska jest korporacją, że nie jest nawet krajem. Nikt tego nie powiedział narodowi.

Umysł służył jako narzędzie podobnie jak pieniądz służył jako narzędzie i podobnie jak religia służyła jako narzędzie i dokładnie możemy wykazać w jaki sposób te narzędzia były używane przeciwko ludzkości, tak samo centra emocjonalne, czyli emocje służyły jako narzędzie , bo wtedy po prostu tu łatwiej można kimś sterować , jak się o boi więc jest to też powiązane z umysłem no i struktury czyli wszystkie struktury technologiczne , one też służyły jako narzędzie i to służyło do zniewalania więc to wyrzucamy, ograniczamy lub uzdrawiamy w taki sposób, żeby ludzie mogli odzyskać swoją świadomość czucia, tego  kim  w ogóle są, żeby mogli chcieć w ogóle dalej jako ludzkość posiadać w tym kierunku życia.

Na ten moment pieniądz całkowicie śmierdzi i dlatego jest dezodorantem życia, trzeba go po prostu w odpowiedni sposób tutaj wiedzą i czuciem w ludziach zaimplementować , żeby ludzie przede wszystkim wymieniali się nie wartością pieniądza  , nie Bogiem pieniądza tylko przede wszystkim dla nich ma to stanowić pewien łącznik. Jeżeli nie stanowi tego łącznika to znaczy , że człowiek jeszcze jest chory , całkowicie pozbawiony świadomości do czego pieniądz służy, tak samo do czego władza służy , do czego śmierć służyła innym ludziom. Każdy jest władcą samego siebie , bo jest wolnym człowiekiem i nikt nie ma mu prawa tego zabierać a na ten moment trzeba zwrócić człowiekowi każdą świadomość, każde czucie i każdą swobodę działania z duszy i dać ludziom moc tego, żeby zrehabilitowali się , bo otruto ich w związku z tym ktoś jest za to odpowiedzialny a konkretnie system i religia i teraz trzeba pozbyć się uzurpatorów i agregorów  i to ma zrobić naród bo kto inny zrobi jak nie naród.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.